MLR Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
dwa klany w jednej edycji ?
Autor Wiadomość
Sanssouci

Wysłany: 2015-03-22, 17:37   dwa klany w jednej edycji ?

Ekhmmmm przegladam tak wyniki tej edycji i widzę małą probną nieścisłość.... a mianowicie:

KKSRomek - poczatek edycji grał w klanie KKS, następnie końcówkę w klanie TB jako TbMan a reakcji zarządu brak. Mimo, iż regulamin mówi jasno:

Cytat:
6.5 Każdy gracz może w ramach jednej edycji MLR reprezentować barwy tylko jednego klanu. Złamanie tego punktu grozi walkowerami we wszystkich meczach, w których udział brał nieuprawniony gracz, a także indywidualnym banem.

Osoba ta nie ukrywa nigdzie, iż tbman to On (nawet ja grając remika raz na jakiś czas weszłam na tkr i po 5 min się dowiedziałam prawdy), w związku z powyższym iż prawda była do zauważenia dużo wcześniej, proszę o wyciagniecie konsekwencji :) jeżeli nie zmiana wyników meczów (wiadomo, to mogłoby rozwalić edycję która się już zakończyła) to chociaż indywidualny ban na kolejną edycję :)

pozdrawiam, zła i podła V.

Asska 

Wysłany: 2015-03-22, 17:48   

Dokładnie. Popieram Vianke.
Mimo iż edycja się zakończyła i nie było by sensu zamieniać wyników rozegranych kolejek. To ban należy się w 100%.
:514: Romek :D

Fantastico

Wysłany: 2015-03-23, 17:56   

Popieram tym bardziej, iż to prawda ze grał w klanie KKS na początku lutego a ostatnie dwie kolejki w tym miesiącu dla klanu TB ale BYŁO TO WYJĄTKOWO PERFIDNE z jego strony ponieważ równocześnie był także liderem klanu KKS. :568:

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach