MLR Strona Główna

     
   

Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin
Autor Wiadomość
Zarzad.Mlr

Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-01-04, 23:53   Regulamin

§ Ogólnie
1.1 Międzyklanowa Liga Remika to rozgrywki wyłącznie dla klanów organizowane na Kurniku.
1.2 Nad rozgrywkami i sprawami, które ich dotyczą czuwa Zarząd.
1.3 Najważniejsza jest dobra zabawa oraz możliwość poznawania nowych osób.
1.4 Regulamin jest jawny.§ Zapisy
2.1 Aby zapisać klan do danej edycji MLR, szef klanu lub osoba przez niego wyznaczona, pisze post w temacie ZAPISY.
2.2 W treści zgłoszenia należy wpisać:
- nazwę klanu
- adres strony internetowej lub forum
- osobę odpowiedzialną za MLR w klanie lub jego szefa oraz jej/jego numer gg.
2.3 Klan musi liczyć minimum 5 członków.§ Rozgrywki
3.1 Wszystkie zapisane klany lądują w jednej grupie.
3.2 Pierwsza faza rozgrywek to faza grupowa – każdy klan gra z każdym mecz 5 min ful, bez rewanżu. Awans do fazy pucharowej uzyskują 4 najlepsze klany.
3.3 Druga faza rozgrywek to faza pucharowa, w której gramy:

- zw. grupy vs. miejsce 4
- miejsce 2 vs. miejsce 3

Rozgrywamy mecz o parametrach 5 min ful oraz rewanż 5 min ful.
3.4 W przypadku, gdy po dwumeczu w fazie pucharowej padnie remis (nie w jednym z nich) gramy dogrywkę. Liderzy wybierają 3 zawodników do dogrywki (5 min ful).
3.5 Zwycięzcy półfinałów grają ze sobą jeden mecz finałowy (5 min ful) natomiast przegrani grają jeden mecz o 3 miejsce (5 min ful). W tej fazie nie ma REWANŻU.§ Mecze
4.1 Przed każdą kolejką będzie podawany terminarz meczów. Osoby odpowiedzialne za MLR w danym klanie muszą się z nim zapoznać i ustalić między sobą czas i miejsce meczu, a następnie napisać post z informacją o ustalonym terminie. Jeśli klany nie będą mogły dojść do porozumienia, to termin wyznaczy zarząd MLR. Nie wyprzedzamy kolejek i nie gramy meczy naprzód.
4.2 Mecze rozgrywane są systemem 4 vs 4 , każdy z każdym rankingowo, ful 5 min (możliwe jest zmienienie czasu za zgodą obu klanów). Stoły publiczne. Zabronione jest wyrzucanie jakichkolwiek przedstawicieli klanów.
4.3 W przypadku braku odpowiedniej ilości graczy, dopuszcza się możliwość rozegrania meczu 3 vs 3, jeśli oba klany się na to zgodzą. W przeciwnym wypadku klan, który nie wystawił w wyznaczonym czasie odpowiedniej liczby graczy, oddaje mecz walkowerem (tzn. wynik zostaje ustalony na 8-0 dla przeciwników).
4.4 Wszyscy uczestnicy meczu muszą grać na nickach klanowych (nazwa klanu z przodu lub z tylu ). Na każdym koncie musi być rozegrane minimum 10 partii.
4.5 W trakcie meczu można dokonać dwóch zmian (nowy gracz rozgrywa partie, które pozostały graczowi, którego zastępuje).
4.6 Za każdą wygraną klanowicza klan otrzymuje 1 pkt. Suma wszystkich punktów decyduje o wyniku meczu. Wynik meczu na forum podaje lider zwycięskiego klanu.§ Kwestie organizacyjne
5.1 W każdym meczu jeden klan pełni rolę gospodarza. Będzie nim zawsze ten klan, który jako pierwszy zostanie wymieniony w terminarzu. Klan - gospodarz odpowiada za założenie stołów w danym meczu.
5.2 Za każdy wygrany mecz fazy grupowej klan otrzymuje 3 pkt. W przypadku remisu klany otrzymują po 1 pkt.
5.3 O miejscu w tabeli decyduje ilość zdobytych punktów. Przy równej ilości pkt bierzemy pod uwagę bezpośrednie spotkanie. Jeśli nie da się wyłonić na tej podstawie kolejności w grupie, decyduje stosunek małych punktów.
5.4 Wyniki wpisujemy najlepiej od razu po meczu, bądź na drugi dzień. Wyniki wpisuje klan zwycięski, bądź w sytuacji remisu prosimy o ustalenie kto wpisze wynik. Forma zapisu wyników to:

klanX1 3-1

klanX1 - KlanY1 1:0

klanX1 - KlanY2 0:1

klanX1 - KlanY3 1:0

klanX1 - KlanY4 1:0

Wpisując każdego gracza, czyli jeszcze klanX2, klanX3 i klanX4.

Pomoże nam to przy wyznaczaniu MVP. Klan niestosujący się nie będzie ujęty w statystykach, a również może poprzez złe podanie wyników zaszkodzić drugiemu klanowi, prosimy więc o przestrzeganie tego.
W przypadku nagminnego łamania czy też olewania tego pkt klan może otrzymać ostrzeżenie. 3 ostrzeżenia będą skutkować zakazem gry w kolejnej edycji.§ Mandatownik
6.1 Nie wolno publicznie i w rozmowach prywatnych używać słów uważanych ogólnie za wulgarne. Grozi to zakazem gry w następnej kolejce. Obrażanie drugiej osoby skutkuje natomiast odjęciem od 1 pkt wzwyż (zależnie od wagi wykroczenia) i zakazem gry w następnym meczu.
6.1a Jeśli na mail zarządu wpłynie screen lub opis sytuacji, który zostanie uznany za nadużycie i próbę wymuszenia bana, osoba wysyłająca otrzyma zakaz gry w następnej kolejce rozgrywek.
6.2 Bana można także otrzymać, jeśli zasady wymienione wyżej łamie się na nicku prywatnym.
6.3 Za bezpodstawne wyproszenie klan otrzyma karę odjęcia 1 pkt od wyniku ogólnego.
6.4 Klan, który zapisał się do rozgrywek ma obowiązek rozegrać w nich wszystkie mecze. Klan, który stwierdzi, że nie ma już szans na awans i nie będzie chciał grać dalej, dostanie zakaz gry w następnej edycji MLR. Również, gdy zarząd stwierdzi, że klan specjalnie oddaje walkowery tłumacząc się rzekomym nie uzbieraniem składu, może otrzymać taki zakaz (nie mowa tu o pojedynczych przypadkach, tylko o próbie ominięcia zakazu gry w następnej edycji, bo komuś już się nie chce grać). Punkt ten ma zapewnić ciągłość rozgrywki i nie wprowadzanie bałaganu w terminarz.
6.5 Każdy gracz może w ramach jednej edycji MLR reprezentować barwy tylko jednego klanu. Złamanie tego punktu grozi walkowerami we wszystkich meczach, w których udział brał nieuprawniony gracz, a także indywidualnym banem.
6.6 W przypadku sytuacji nieopisanej wyżej zarząd może podjąć decyzję o ukaraniu gracza, klanu bądź może dać ostrzeżenie.
6.6 Wszelkie screeny proszę wysyłać na zarzad.mlr@gmail.com§ Na koniec
7.1 Regulamin obowiązuje wszystkich biorących udział w rozgrywkach.
7.2 W sprawach nieuregulowanych w powyższym regulaminie decyduje Zarząd.
7.3 Zarząd MLR zawsze jest otwarty na wszelkie pytania oraz propozycje, które należy zamieszczać na naszym forum.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Template designed and created by Falcone
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 9